O nas

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie profesjonalnej fotografii jubilerskiej (fotografia biżuterii), produktowej i reklamowej (zdjęcia katalogowe przedmiotów i produktów wykorzystywane do prezentacji asortymentu). Profesjonalny sprzęt oraz kreatywność to nasze narzędzie pracy. Służymy radą, indywidualnym podejściem do zleconych nam zadań oraz terminowością ich realizacji.

Fotografia biżuterii

Biżuteria to produkt luksusowy, często zakup następuje pod wpływem impulsu, a o tym z pewnością może zadecydować efektowna, technicznie perfekcyjna fotografia.

Fotografia biżuterii jest najtrudniejszym zadaniem w fotografii komercyjnej. Biżuteria jest bardzo mała i widać na niej wszelkie refleksy. Każda biżuteria jest ukształtowana w odmienny sposób, projekt jest inny, kształt jest inny (pierścionek, kolczyki, wisiorek, itp.), wykończenia z metalu i nieprzezroczystość kamieni jest inna. Tego rodzaju fotografia tworzona jest z pięciu podstawowych elementów: doświadczenia fotografa, oświetlenia, obiektywów, aparatu i oprogramowania.

Zdjęcia biżuterii wykonujemy korzystając z profesjonalnego sprzętu i najlepszych technik fotografowania, dzięki którym można uzyskać idealną ostrość całego, nawet najmniejszego produktu.

Wysoka sprzedaż zależy od dobrej reklamy, dobra reklama wymaga dobrej fotografii.

b4